Wednesday, February 20, 2008

Section II wrestling state qualifier seeds

Division 1 and Division 2 seeds for Section II wrestling championships at Glens Falls, Friday February 22 and Saturday 23.
Division I Top Four Seeds

96 -1. Nick Kelley (Shenendehowa) 28-5; 2. Jeff King (Averill Park) 23-6; 3. Spencer Thomas (Ballston Spa) 25-10; 4. Matt Green (Bethlehem) 17-7.
103 - 1. Luke Popolizio (Shen) 33-2; 2. John Belanger (Glens Falls) 28-7; 3. Connor Sutton (La Salle) 33-8; 4. Evan Wallace (Columbia) 32-9.
112 - 1. Juliano Pabon (Shen) 28-10; 2. Jon Clemente (La Salle) 29-10; 3. A.J. Rue (Saratoga) 25-7; 4. Toby Barnes (BSpa) 34-10.
119 - 1. T.J. Popolizio (Shen) 33-4; 2. Rick DuFresne (Amsterdam) 38-10; 3. Russell Radigan (Queensbury) 27-11; 4. Jason Chudzinski (Colonie) 32-7.
125 - 1. Matt Cubillos (Guilderland) 31-3; 2. Dan Riggi (Scotia) 33-6; 3. Lou Angelo (Columbia) 29-10; 4. Eddie Davis (Sara) 25-5.
130 - 1. Brian Benton (Amst) 46-2; 2. Robert Romeo (Guild) 32-4; 3. Brendan McKeown (Burnt Hills) 32-12; 4. Nick Oligney (Lansingburgh)36-3.
135 - 1. Giuseppi Lanzi (Amst) 43-2; 2. Zach Crain (Guild) 39-1; 3. Kyle Vuillaume (BH) 36-6; 4. Nick Lashway (GF) 28-7.
140 - 1. Zach Clemente (La Salle) 44-0; 2. David Staulters (BSpa) 35-5; 3. J.J. Anderson (Colonie) 36-7; 4. Kevin Selin (Niskayuna) 30-7.
145 - 1. Eliah Golding (Colonie) 34-5; 2. Paul Martin (BH) 33-6; 3. Jestin Seays (Amst) 37-9; 4. Cameron Staulters (BSpa) 33-6.
152 - 1. Josh Simmons (Colonie) 34-8; 2. Rob Morey (Amst) 40-3; 3. Ethan Wilson (BH) 36-12; 4. Adam Ostrander (Qby) 29-6.
160 -1. Alex Steciuk (BSpa) 37-1; 2. John Paris (Amst) 42-3; 3. Jimmy Neal (GF) 30-8; 4. Josh Comer (Qby) 27-8.
171 - 1. Austin Meys (Shen) 38-0; 2. Adam Winnie (Sara) 29-5; 3. Dan McNamara (Amst) 37-7; 4. Josh Sawyer (Guild) 30-6.
189 - 1. Hunter Meys (Shen) 39-0; 2. Jared Myhrberg (Qby) 32-1; 3. Jake Newcomb (Nisk) 29-3; 4. Andrew Purcell (Albany) 26-7.
215 - 1. Tim Elbert (Qby) 35-0; 2. Spencer Miller (BH) 41-8; 3. Dan Peyron (Shen) 22-8; 4. A.J. Monin (Colonie) 31-8.
285 - 1. Ken Altarac (La Salle) 39-4; 2. Zeal McGrew (BH) 32-3; 3. Devan Van Auken (Guild) 29-7; 4. Andrew Jones (Schenectady) 29-7.
Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

Labels:

15 Comments:

Anonymous Anonymous said...

Awesome job

February 7, 2013 at 1:36 PM 
Anonymous Anonymous said...

Go section 2!

February 7, 2013 at 1:36 PM 
Anonymous Anonymous said...

Lets get some State Champs!

February 7, 2013 at 1:36 PM 
Anonymous Anonymous said...

February 7, 2013 at 1:37 PM 
Anonymous Anonymous said...

February 7, 2013 at 1:37 PM 
Anonymous Anonymous said...

February 7, 2013 at 1:37 PM 
Anonymous Anonymous said...

February 7, 2013 at 1:37 PM 
Anonymous Anonymous said...

Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

February 7, 2013 at 1:38 PM 
Anonymous Anonymous said...

Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

February 7, 2013 at 1:38 PM 
Anonymous Anonymous said...

Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

February 7, 2013 at 1:38 PM 
Anonymous Anonymous said...

Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

February 7, 2013 at 1:38 PM 
Anonymous Anonymous said...

Division II Top Four Seeds
96 -1. John Delaney (Watervliet) 38-2; 2. Kody Shaw (Fonda) 30-7; 3. Tyrel White (Whitehall) 32-6; 4. Brendan Goldup (Schuylerville) 19-5.
103 - 1. Sarah Anderson (Schuy) 32-1; 2. Tom Fuller (Tamarac) 28-4; 3. Abby Roth (Warrensburg) 18-14; 4. Sammy Shields (Schalmont) 26-3.
112 - 1. Curt Thompson (Whi) 38-3; 2. Amy Whitbeck (Duanesburg) 34-7; 3. Aaron Dudley (Hudson Falls) 32-5; 4. Taylor Treadgold (Voorheesville) 37-3.
119 - 1. Brian Borst (Dua) 41-1; 2. Kirk Harrington (HudF) 26-8; 3. James Baker (Corinth) 32-5; 4. Tyler Delisle (Maple Hill) 35-2.
125 - 1. Mark Gillen (Johnstown) 33-1; 2. Andy Lyman (Ravena) 26-13; 3. J.J. Goblet (Schoharie/Middleburgh) 30-7; 4. Evan Borst (Dua) 32-7.130 - 1. Randy White (Dua) 39-5; 2. Jordan Lane (Rav) 28-10; 3. Josh Rankin (Cohoes) 31-5; 4. Billy Chandler (Schal) 29-3.
135 - 1. John Gochenour (Galway) 26-2; 2. Zach Diekel (Whi) 37-7; 3. Wes Hotaling (Rav) 26-13; 4. Mykel Foland (S/M) 22-4.
140 - 1. Robert Merchant (Cobleskill) 33-2; 2. Vincent Gallo (Schal) 30-3; 3. Joey Morrison (John) 28-6; 4. Tyler Nicholson (Cor) 32-7.
145 - 1. Nate Cross (HudF) 24-3; 2. Travis Beayon (Whi) 35-5; 3. Mat White (Dua) 36-8; 4. Austin Irish (Cob) 32-8.
152 - 1. Aaron Barber (HudF) 31-2; 2. Cody Legg (Rav) 25-4; 3. Wes Coppolo (Dua) 37-6; 4. Jake Arrunategui (John) 10-6.
160 - 1. Ryan Black (Warr) 37-1; 2. Nick Gwiazdowski (Dua) 34-8; 3. Chris Tommasino (Hoosick Falls) 27-4; 4. Rocco Nicoletta (Ichabod Crane) 25-6.
171 - 1. Dave Larson (Dua) 31-8; 2. Tom Barber (HudF) 27-9; 3. Mike Welcome (Coh) 35-4; 4. Mike Magazu (HooF) 27-6.
189 - 1. Jeremy Burns (HooF) 29-3; 2. Dana Mesick (Dua) 32-11; 3. Jon Bucher (HudF) 11-9; 4. Lou Emden (John) 30-8.
215 - 1. Jedd Mason (Whi) 35-4; 2. Logan Rock (Warr) 27-7; 3. Janse Van Alstine (Broadalbin-Perth) 25-6; 4. Ross Pardy (Granville) 26-9.
285 - 1. Dan Ladd (Schuy) 28-0; 2. Ron Daigle (Gran) 20-6; 3. Tim Hammond (HudF) 30-4; 4. Derek Mollnow (Coh) 21-10.

February 7, 2013 at 1:38 PM 
Anonymous Anonymous said...

Hi, i think that i saw you visited my blog thus i came to go back the favor?
.I am attempting to to find things to improve my web site!
I assume its good enough to use a few of your ideas!

!

my page ... get rid of stretch marks

May 10, 2013 at 10:18 AM 
Blogger Minko Chen said...

thomas sabo outlet
tiffany outlet
nike air max
longchamp outlet
cheap nba jerseys
nike air huarache
rolex uk
kate spade uk outlet
michael kors outlet online
fitflops clearance
michael kors handbags clearance
omega outlet
bottega veneta outlet
true religion jeans
louis vuitton bags
air jordan 13
ugg boots
rolex watches for sale
michael kors uk
rolex watches,rolex watches,swiss watches,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex
0113MINKO

January 13, 2016 at 12:46 AM 
Blogger mmjiaxin said...

rolex watches,rolex watches,swiss watches,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex
air jordan 13
michael kors outlet uk
lebron shoes
fitflops clearance
louis vuitton bags
true religion outlet
ray-ban sunglasses
hollister clothing
air max 2014
timberland shoes
michael kors handbags outlet
ed hardy clothing
rolex watches,rolex,watches for men,watches for women,omega watches,replica watches,rolex watches for sale,rolex replica,rolex watch,cartier watches,rolex submariner,fake rolex,rolex replica watches,replica rolex
nike roshe run women
tory burch outlet online
nike trainers
ugg outlet
snapbacks wholesale
fitflops uk
mm0121

January 20, 2016 at 8:09 PM 

Post a Comment

The following comments represent views of the individuals making the comments. Comments are screened only to keep out spam and uncivil behavior. All opinions are welcome.

Subscribe to Post Comments [Atom]

Links to this post:

Create a Link

<< Home